O Nas

W kilku zdaniach o nas

Jesteśmy zespołem twórczym!

Zajmujemy się profesjonalną aranżacją wnętrz, a także doborem odpowiednich materiałów i tkanin najwyższej klasy do każdego pomieszczenia - nie ograniczamy się do mieszkań, czy apartamentów. Realizujemy bardzo duże projekty - projektujemy wnętrza domów, biur, a także te wnętrza które przekazywane są na użytek publiczny.

Kieruje nami chęć tworzenia!

Uwielbiamy stawiać czoła wyzwaniom - projektom ciężkim i nietypowym, a także spełniać wszelkie zachcianki naszych Klientów. Działamy skutecznie, krok po kroku realizaując pełen harmonogram wyznaczonych prac. Każdy projekt jest ziszczeniem nie tylko wizji naszych Klientów, ale także i naszych.

Mamy indywidualne podejście!

Zależy nam na tym, by nie powielać schematów i utartych ścieżek - tworzymy nietuzinkowe rozwiązania dla każdego Klienta z osobna! Chcemy, aby każdy Klient czuł się komfortowo we własnym domu i był przekonany, że to miejsce w którym się znajduje stanowi część Ich samych!

Nie tylko za biurkiem!

Nie pracujemy tylko nad wizualizacją projektów! Podczas realizacji jesteśmy oddane w 100% projektowi. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko aranżację wnętrz, ale także pełne wykonastwo prac, zamawianie materiałów, produkcję mebli na wymiar i pełen nadzór wykonawczy! Oferujemy pełną realizację danego zlecenia od "A do Z".

Agata

Aranżacja Wnętrz

+48 601 676 510
agata@zetna.pl

Barbara

Aranżacja Wnętrz

+48 509 956 701
barbara@zetna.pl

Opinie Klientów

Zobacz Naszą Ofertę