Usługi

Aranżacja Wnętrz

Naszą główną usługę stanowi przede wszystkim projektowanie wnętrz mieszkalnych, biur i wnętrz użytku publicznego. Począwszy od małych porad i pomysłów aranżacyjnych, na tworzeniu kompleksowych projektów wnętrz kończąc. Tworzymy projekty koncepcyjne wnętrz od zera, wraz z rzutami w formie 2D i z wizualizacjami 3D. Od nowej i świeżej kolorystyki, przez dobór odpowiednich materiałów i mebli, po całkowite zmiany remontowo-budowlane. Realizujemy projekty całościowe - obejmujące apartament lub mieszkanie, ale także częściowe, jak aranżacja salonu, czy zaprojektowanie nowej kuchni.
Zobacz Więcej

Stylizacja Wnętrz

Prócz tworzenia funkcjonalnych aranżacji wnętrz zajmujemy się kompleksową obsługą projektów i wykańczaniem wnętrz. Zamawiamy i koordynujemy prace ekip remontowych, dostarczamy zakupione lub wyprodukowane przez nas wszelkie materiały, które potrzebne są do realizacji i realizujemy w pełni wizję nowego wizerunku wnętrza - wizję naszą i Państwa. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi ekipami, dostawcami i producentami materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Sprawdźcie sami, co jeszcze mamy do zaoferowania w kategorii stylizacji wnętrz.
Zobacz Więcej

Meble Na Wymiar

Niekiedy bardzo ciężko jest znaleźć wymarzone meble, bądź te, które nam się bardzo podobają są niedostępne lub nie pasują do nowego wnętrza. Na szczęście świadczymy usługi wykonywania mebli na wymiar! Dzięki tej usłudze mogą Państwo odetchnąć z ulgą, gdyż gwarantujemy kompleksowe mierzenie, dopasowywanie i produkcję mebli zgodnych z wymogami projektu! Meble na wymiar stanowią nieodłączny element każdego realizowanego przez nas projektu, jednakże usługa projektowania mebli na wymiar może być u nas zamówina osobno - zrealizujemy każde zlecenie - zaprojektujemy meble kuchenne, wyposażenie sypialni, nową garderobę, a także i zabudowę telewizyjną.
Zobacz Więcej

Home Staging

Jeżeli szukacie sposobu na odświeżenie własnego lokum przed sprzedażą lub wynajmem, to dobrze trafiliście! Prowadzimy usługę Home Staging'u, która ma na celu zwiększyć wartość lokalu, poprzez przygotowanie go i zaprezentowanie z jak najlepszej strony. Świadczymy usługi konsultacyjne, ale także wykonujemy jak najbardziej optymalne odświeżanie mieszkań, domów czy biur wraz z wykonaniem profesjonalnej sesji zdjęciowej po zakończonej pracy. Poprawienie wyglądu wnętrz i danej inwestycji bardzo korzystnie wpływa na finalną cenę sprzedaży. Dowiedzcie sięwięcej o Home Staging'u.
Zobacz Więcej

Dokumentacja

Jako, że jesteśmy firmą posiadającą certyfikacje architektoniczne, tworzymy w pełni kompletne i profesjonalne dokumentacje projektowe. Każdy projekt aranżacji wnętrz, który wykonujemy jest szczegółowo opisywany, a wszelkie zatwierdzone pomysły, które mają zostać wcielone w życie są przez nas skrupulatnie przygotowywane w postaci zioru rysunków technicznych, przekazywanych do poszczególnych podwykonawców. W skład dokumentacji przez nas tworzonych wchodzi także pełna lista materiałów i wyposażenia, które zostają zamawiane przez nas lub przez Klientów.
Zobacz Więcej

Nadzór Wykonawczy

Czyli kompleksowa realizacja całego przedsięwzięcia "od A do Z". Oferujemy swoim Klientom pełnąrealizację projektu i kontrolę wszelkich prac. Nadzór wykonawczy, to nie tylko kontrola jakości i pilnowanie harmonogramu prac - to także pełna odpowiedzialność nad zamówieniami i dostawami, koordynacja pracy ekip i firm zewnętrznych, a także rozwiązywanie napotkanych i nieprzewidzianych problemów podczas procesu realizacji. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich Klientów, którzy cenią swój czas i którzy chcą zajmować się pracą, nie myśląc o realizacji danego projektu.
Zobacz Więcej